HenkZoeteman
  5. HenkZoeteman

HenkZoeteman

Lid sinds 2023 / Oude-Tonge , Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Gerrit Rietveld - Buffet Elling 1919 kopen? Bied vanaf 16000!
Gerrit Rietveld (1888-1964) Nederlands Buffet Elling 1919
Afmetingen105 x 196 x 47 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 16.000