Hennie1971
  5. Hennie1971

Hennie1971

Lid sinds 2023 / Den Haag, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Mari ten Kate - Hard werkende plattelands kinderen kopen? Bied vanaf 800!
Mari ten Kate (1831-1910) Nederlands Hard werkende plattelands kinderen
TechniekAquarel
Afmetingen33 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800