Lid sinds 2014 / ootmarsum, Nederland
4 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 60 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 74 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 109 x 89 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |