Hugo8
  5. Hugo8

Hugo8

Lid sinds 2019 / Haren, Nederland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Pieter Dupont - Hooischelven aan het jaagpad. kopen? Bied vanaf 89!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Hooischelven aan het jaagpad.
TechniekEts
Afmetingen34 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Bernhard Jäger - Man in fles. kopen? Bied vanaf 225!
Bernhard Jäger (1935) Man in fles.
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Pieter Dupont - Hooischelven aan het jaapad kopen? Bied vanaf 90!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Hooischelven aan het jaapad
TechniekEts
Afmetingen34.5 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Ellen Goldman - geveterde appel kopen? Bied vanaf 35!
Ellen Goldman (1932) Nederlands geveterde appel
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jan Montyn - klok met piketpaal kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands klok met piketpaal
TechniekEts
Afmetingen68.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125