Innab74
  5. Innab74

Innab74

Lid sinds 2021 / Katwijk, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Karel Colnot - Stilleven vaas met bloemen Bergense school expressionisme kopen? Bied vanaf 450!
Karel Colnot (1921-1996) Nederlands Stilleven vaas met bloemen Bergense school expressionisme
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 450