J1357Kunst
  5. J1357Kunst

J1357Kunst

Lid sinds 2022 / Huissen, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Michel Tuffery - Lima O Le Pa’a (crab fingers) kopen? Bied vanaf 100!
Michel Tuffery (1966) Cook Islander Nieuw-Zeelander Samoaans Lima O Le Pa’a (crab fingers)
TechniekEts
Afmetingen23.5 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Anton Heyboer - Met hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 295!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Met hand ingekleurde ets
TechniekEts
Afmetingen40 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295