JeffM
  5. JeffM

JeffM

Lid sinds 2023 / Mechelen, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Staf Beerten - James Ensor portret kopen? Bied vanaf 200!
Staf Beerten (1930-2019) Belgisch James Ensor portret
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Staf Beerten - Emmaus kopen? Bied vanaf 150!
Staf Beerten (1930-2019) Belgisch Emmaus
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 150