JessicaRidderhof
  5. JessicaRidderhof

JessicaRidderhof

Lid sinds 2023 / Rotterdam, Nederland

4 aangeboden items / 27 verkochte items

Wijnanda Deroo - -Hewa- kopen? Bied vanaf 150!
Wijnanda Deroo (1955) Nederlands -Hewa-
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Enrico Baj - Dans van de generaal kopen? Bied vanaf 79!
Enrico Baj (1924-2003) Italiaans Dans van de generaal
Afmetingen53 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Laura Samsom-Rous - Claudette Colbert kopen? Bied vanaf 25!
Laura Samsom-Rous (1939) Nederlands Claudette Colbert
Afmetingen30.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Mark Brusse - Landschap kopen? Bied vanaf 25!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans Landschap
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25