Anton Martineau (1926-2017) Als tijd niet bestaat
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 25 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 50
Lid sinds 2021 / Den Oever, Nederland
3 aangeboden items / 4 verkochte items
Techniek | Digitale Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 84 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 51 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |