Joseff-Studio
  5. Joseff-Studio

Joseff-Studio

Lid sinds 2024 / Unken, Oostenrijk

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Christan Rohlfs - "Trinker" Monotypie auf Papier, Unikatär mit Expertise kopen? Bied vanaf 950!
Christan Rohlfs (1849-1938) Duits Monotype "Drinker" op papier, uniek met expertise
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950