Karinvandergrond
  5. Karinvandergrond

Karinvandergrond

Lid sinds 2023 / Ooltgensplaat, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

De Sphinx - VIER PASTEIPANNETJES MET DEKSEL OP ONDERBORD kopen? Bied vanaf 50!
De Sphinx (1899) Nederlands VIER PASTEIPANNETJES MET DEKSEL OP ONDERBORD
Afmetingen4 x 28 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1025 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50