Kier1001
  5. Kier1001

Kier1001

Lid sinds 2024 / ruurlo, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Kees Verwey - onbekend kopen? Bied vanaf 1500!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands onbekend
TechniekAquarel
Afmetingen62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500