Kosta Boda (1742) Sun Burst by Rune >Strand voor SEA
Afmetingen | 17 x 18 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1730 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 50
Lid sinds 2011 / Merchtem België, België
9 aangeboden items / 17 verkochte items
Gewicht | 1730 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 70 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 31.5 x 21.5 cm (h x b) |
Afmetingen | 4 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 27 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 16.5 x 16 cm (h x b) |
Gewicht | 1665 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 71.5 x 51 cm (h x b) |
Afmetingen | 11 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 40 x 14 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |