KunstkamerZandvoort
  5. KunstkamerZandvoort

KunstkamerZandvoort

Lid sinds 2012 / Zandvoort, Nederland

6 aangeboden items / 95 verkochte items

Claas Prins - Amsterdams havengezicht uit de jaren '50 kopen? Bied vanaf 365!
Claas Prins (1903-1968) Nederlands Amsterdams havengezicht uit de jaren '50
Techniek Olieverf
Afmetingen 70 x 129.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 365
Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1100!
Joub Wiertz (1893-1966) Nederlands Boerenhoeve
Techniek Olieverf
Afmetingen 95 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 1.100
Elly Kuipers - olieverf op doek - kleurrijk haventje met bedrijvigheid op de kade kopen? Bied vanaf 99!
Elly Kuipers (1938-2016) Nederlands olieverf op doek - kleurrijk haventje met bedrijvigheid op de kade
Techniek Olieverf
Afmetingen 43 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Paul van Eeden - Landschap in Frankrijk kopen? Bied vanaf 300!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Landschap in Frankrijk
Techniek Olieverf
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Jaap de Ruig - schilderles in het atelier kopen? Bied vanaf 245!
Jaap de Ruig (1909-1992) Nederlands schilderles in het atelier
Techniek Olieverf
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 245
Albert Mulder - Asters in bloempot kopen? Bied vanaf 100!
Albert Mulder (1889-1987) Nederlands Asters in bloempot
Techniek Olieverf
Afmetingen 38 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 100