KunstkamerZandvoort
  5. KunstkamerZandvoort

KunstkamerZandvoort

Lid sinds 2012 / Zandvoort, Nederland

19 aangeboden items / 650 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)
19 aangeboden items door deze verkoper
Jan Linschooten - gevarieerd stilleven met oa. boek en hangend droogboeket kopen? Bied vanaf 150!
Jan Linschooten - gevarieerd stilleven met oa. boek en hangend droogboeketSchilderij
Geplaatst doorKunstkamerZandvoort
Afmetingen68.5 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Elly Kuipers - beschaafd naakt in paarstinten kopen? Bied vanaf 150!
Elly Kuipers - beschaafd naakt in paarstintenSchilderij
Afmetingen80 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Frederik Noordijk - landschap met koeien bij de Gooijergracht te Blaricum, Laren, Eemnes kopen? Bied vanaf 450!
Willem Frederik Noordijk - landschap met koeien bij de Gooijergracht te Blaricum, Laren, EemnesSchilderij
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Giorgio Ferrari - orgelman aan Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 20!
Giorgio Ferrari - orgelman aan Amsterdamse grachtGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen17.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Giorgio Ferrari - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 20!
Giorgio Ferrari - Amsterdamse grachtGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Beuning - fraaie litho met surrealistische voorstelling: 'het luie ei' kopen? Bied vanaf 25!
Wim Beuning - fraaie litho met surrealistische voorstelling: 'het luie ei'Grafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Daamen - "meisje met masker" -ets 1964- kopen? Bied vanaf 45!
Theo Daamen - "meisje met masker" -ets 1964-Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Ton Etman - liggend naakt in felle kleuren kopen? Bied vanaf 45!
Ton Etman - liggend naakt in felle kleurenTekening / Aquarel
Geplaatst doorKunstkamerZuidoost
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 99.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Etman - liggend naakt in felle kleuren / naakt in grijstinten op de achterzijde kopen? Bied vanaf 30!
Ton Etman - liggend naakt in felle kleuren / naakt in grijstinten op de achterzijdeTekening / Aquarel
TechniekGouache
Afmetingen55 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emanuel van der Ven - gevarieerd stilleven met o.a. groente en aardewerk kan kopen? Bied vanaf 225!
Emanuel van der Ven - gevarieerd stilleven met o.a. groente en aardewerk kanSchilderij
Afmetingen69 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Schaperkotter - zittend naakt kopen? Bied vanaf 30!
Gerard Schaperkotter - zittend naaktTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen48 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jaap van Veen - portret van trompettist Jeroen Zijlstra kopen? Bied vanaf 15!
Jaap van Veen - portret van trompettist Jeroen ZijlstraTekening / Aquarel
TechniekPotlood
Afmetingen37.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jaap van Veen - portret van gitarist Wim .... kopen? Bied vanaf 15!
Jaap van Veen - portret van gitarist Wim ....Tekening / Aquarel
TechniekPotlood
Afmetingen42 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jaap van Veen - portret van saxofonist Mike Hendriks kopen? Bied vanaf 15!
Jaap van Veen - portret van saxofonist Mike HendriksTekening / Aquarel
TechniekPotlood
Afmetingen46.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jaap van Veen - portret van trompettist (zie foto) .... kopen? Bied vanaf 15!
Jaap van Veen - portret van trompettist (zie foto) ....Tekening / Aquarel
TechniekPotlood
Afmetingen41 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jaap van Veen - portret van trompettist Michael Ja .... kopen? Bied vanaf 15!
Jaap van Veen - portret van trompettist Michael Ja ....Tekening / Aquarel
TechniekPotlood
Afmetingen41.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Albert Mulder - Leunende dame met roze handschoenen kopen? Bied vanaf 65!
Albert Mulder - Leunende dame met roze handschoenenTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Mulder - Zittende dame met roze handschoenen kopen? Bied vanaf 65!
Albert Mulder - Zittende dame met roze handschoenenTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst