LDS
  5. LDS

LDS

Lid sinds 2018 / SINT-NIKLAAS, België

12 aangeboden items / 21 verkochte items

Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 26 / 200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 26 / 200
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 20 / 200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 20 / 200
Afmetingen37.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 133 / 150 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 133 / 150
Afmetingen57 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 1 /200 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 1 /200
Afmetingen47 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Leonor Fini - Leonor Fini kopen? Bied vanaf 75!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Leonor Fini
TechniekLitho
Afmetingen68 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 7 /200 kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 7 /200
Afmetingen52 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Leonor Fini - Leonor Fini - ' Op de Bezem !' 17 / 100 kopen? Bied vanaf 75!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Leonor Fini - ' Op de Bezem !' 17 / 100
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Corneille - MAP PROMENADE - 4 ZEEFDRUKKEN 6 / 200 - ZELDZAAM !!² kopen? Bied vanaf 875!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch MAP PROMENADE - 4 ZEEFDRUKKEN 6 / 200 - ZELDZAAM !!²
Afmetingen40 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 875
Herman Brood - ELVIS kopen? Bied vanaf 225!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ELVIS
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Herman Brood - De Gezegende - gesigneerd en genummerd 104 / 150 kopen? Bied vanaf 149!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands De Gezegende - gesigneerd en genummerd 104 / 150
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149