Lid sinds 2023 / Kerkrade , Nederland
6 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 84 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1500 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 35 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2500 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 18 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 25 x 30 x 18 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1500 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gewicht | 1200 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |