Laszlo
  5. Laszlo

Laszlo

Lid sinds 2016 / Maastricht, Nederland

3 aangeboden items / 9 verkochte items

Lei Molin - Bijzondere uitgave n.a.v. een tentoonstelling bij Galerie Wolf Düsseldorf 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Bijzondere uitgave n.a.v. een tentoonstelling bij Galerie Wolf Düsseldorf 1988
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen38 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Lei Molin - Bijzondere uitgave kopen? Bied vanaf 50!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Bijzondere uitgave
TechniekGemengde Druktechniek
€ 50
Uwe Poth - 01 Weg naar Antwerpen kopen? Bied vanaf 250!
Uwe Poth (1946) Duits Nederlands 01 Weg naar Antwerpen
TechniekPotlood
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250