Legoko
  5. Legoko

Legoko

Lid sinds 2024 / Houten, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Johan Hemkes - Gezicht op Grou kopen? Bied vanaf 40!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Gezicht op Grou
TechniekEts
Afmetingen29.7 x 48.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Piotr Konkel - Hearts kopen? Bied vanaf 30!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Hearts
Afmetingen46.5 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30