Leo48
  5. Leo48

Leo48

Lid sinds 2023 / Lewedorp, Nederland

4 aangeboden items / 9 verkochte items

Jentius Hogerdijk - Tennis kopen? Bied vanaf 50!
Jentius Hogerdijk (1948) Nederlands Tennis
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen47 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jacques van Es - de Ontharding kopen? Bied vanaf 80!
Jacques van Es (1939) Nederlands de Ontharding
Afmetingen37 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Willem J. Pasman - verfpotten en flessen kopen? Bied vanaf 75!
Willem J. Pasman (1905-1984) Nederlands verfpotten en flessen
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Gerard Voet - niet bekend kopen? Bied vanaf 100!
Gerard Voet (1944) Nederlands niet bekend
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100