Hollie Witteveen (1948) 'Ote'
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 50 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 425