MCkunst
  5. MCkunst

MCkunst

Lid sinds 2024 / Den Haag, Nederland

6 aangeboden items / 0 verkochte items

Robert Dodd - Victory of Trafalgar, in the Rear kopen? Bied vanaf 700!
Robert Dodd (1748-1815) Engels Victory of Trafalgar, in the Rear
TechniekGravure
Afmetingen88 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Robert Dodd - Victory of Trafalgar, in the V.AN. kopen? Bied vanaf 700!
Robert Dodd (1748-1815) Engels Victory of Trafalgar, in the V.AN.
TechniekGravure
Afmetingen88 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Tjeerd Bottema - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 180!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Strandgezicht
TechniekEts
Afmetingen28 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Tjeerd Bottema - Nacht in Friesland kopen? Bied vanaf 180!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Nacht in Friesland
TechniekEts
Afmetingen26 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Tjeerd Bottema - Bij de haard kopen? Bied vanaf 120!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Bij de haard
TechniekEts
Afmetingen53 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Emrik & Binger - De Koornbeurs Aan De Havenzijde kopen? Bied vanaf 90!
Emrik & Binger (1857-1895) Nederlands De Koornbeurs Aan De Havenzijde
TechniekLitho
Afmetingen31 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90