Arne Jacobsen (1902-1971)
Twee draaibare asbakken Arne Jacobsen
Afmetingen | 8 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 45
Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland
17 aangeboden items / 148 verkochte items
Afmetingen | 24 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 17.5 x 8.5 x 4 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 43 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 68 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 20.5 x 29.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Afmetingen | 25 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 81 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 45 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 42 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |