Marie2204
  5. Marie2204

Marie2204

Lid sinds 2023 / Mechelen, België

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Albert Servaes - Christus in de hof van Olijven kopen? Bied vanaf 950!
Albert Servaes (1883-1966) Belgisch Zwitsers Christus in de hof van Olijven
TechniekHoutskool
Afmetingen34 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Albert Servaes - De kus van Judas kopen? Bied vanaf 850!
Albert Servaes (1883-1966) Belgisch Zwitsers De kus van Judas
TechniekHoutskool
Afmetingen40 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850