Lid sinds 2023 / Mechelen, België
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 34 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 40 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |