MarjaSw
  5. MarjaSw

MarjaSw

Lid sinds 2023 / Mol, België

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Alfons Waterschoot - Stilleven met aardbeien kopen? Bied vanaf 150!
Alfons Waterschoot (1931-2008) Belgisch Stilleven met aardbeien
Afmetingen80 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150