Lid sinds 2023 / Den Haag, Nederland
3 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Brons |
Afmetingen | 60 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4300 g |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 53 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 55 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |