Lid sinds 2023 / Houten, The Netherlands, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Hout/Linosnede |
Gesigneerd | Handgesigneerd |