Lid sinds 2018 / Wierden, Nederland
3 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Brons |
Afmetingen | 23 x 6 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 72 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |