Marts
  5. Marts

Marts

Lid sinds 2018 / Wierden, Nederland

3 aangeboden items / 3 verkochte items

Marinel Vieleers - De Redenaar kopen? Bied vanaf 250!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands De Redenaar
TechniekBrons
Afmetingen23 x 6 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Marinel Vieleers - Onderweg-2 kopen? Bied vanaf 300!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Onderweg-2
Afmetingen72 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 300
Marinel Vieleers - Abstract’ loslaten’ kopen? Bied vanaf 300!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Abstract’ loslaten’
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300