Marv1995t
  5. Marv1995t

Marv1995t

Lid sinds 2023 / Südbrookmerland , Duitsland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Antoni Tapies - Argentijnse grijs kopen? Bied vanaf 300!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans Argentijnse grijs
TechniekLitho
Afmetingen64 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300