MaryH
  5. MaryH

MaryH

Lid sinds 2023 / Koog aan de Zaan, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jelus Matser - Aquatint/Droge naald. kopen? Bied vanaf 50!
Jelus Matser (1946-2014) Nederlands Aquatint/Droge naald.
Afmetingen42 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50