Mfouchier
  5. Mfouchier

Mfouchier

Lid sinds 2024 / Best, Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Frans de Kok - Jachttafereel kopen? Bied vanaf 1499!
Frans de Kok (1943-2020) Nederlands Jachttafereel
Afmetingen150 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.499
Henri Hess - Clown kopen? Bied vanaf 699!
Henri Hess (1950) Nederlands Clown
Afmetingen86 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 699
Salvador Dali - Heure triangulaire kopen? Bied vanaf 500!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Heure triangulaire
Afmetingen81 x 64 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500