Mieke1071
  5. Mieke1071

Mieke1071

Lid sinds 2024 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Hannes van Es - Vier kleurenetsen, alle genummerd 1/6, alles m.o. gesigneerd. Alle ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Hannes van Es (1950-2002) Nederlands Vier kleurenetsen, alle genummerd 1/6, alles m.o. gesigneerd. Alle ingelijst
TechniekEts
Afmetingen44 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100