Lid sinds 2023 / Nes, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 7 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 1 x 23 x 1 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 1 x 24 x 1 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 26.5 x 11 cm (h x b) |