Neleob
  5. Neleob

Neleob

Lid sinds 2024 / Leidschendam Voorburg, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Koninklijke Tichelaar Makkum - Collectie Makkumer aardewerk kopen? Bied vanaf 500!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Collectie Makkumer aardewerk
Afmetingen15 x 15 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 500