Netty1
  5. Netty1

Netty1

Lid sinds 2024 / Noordwijk, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Carl Wilhelm Mieling - 3 x litho uit 1857 kopen? Bied vanaf 25!
Carl Wilhelm Mieling (1815-1903) Nederlands 3 x litho uit 1857
TechniekLitho
Afmetingen35.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25