NiendorfUwe
  5. NiendorfUwe

NiendorfUwe

Lid sinds 2024 / Timmendorfer Strand, Duitsland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Alain Bonnefoit - Suite Nu I kopen? Bied vanaf 279!
Alain Bonnefoit (1937) Frans Suite nr. I
TechniekLitho
Afmetingen39 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 279
Alain Bonnefoit - Standing Nude kopen? Bied vanaf 299!
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299