Peer_KV
  5. Peer_KV

Peer_KV

Lid sinds 2021 / NOORDWIJK ZH, Nederland

1 aangeboden items / 10 verkochte items

Andries Dirk Copier - Fumi bowlset - Leerdam kopen? Bied vanaf 65!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Fumi bowlset - Leerdam
Afmetingen24 x 22 x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 65