PeterVeluwe
  5. PeterVeluwe

PeterVeluwe

Lid sinds 2024 / Apeldoorn, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Jurjen Ravenhorst - Samenkasten kopen? Bied vanaf 400!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands Zaaddoos
Afmetingen82 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 400
Jurjen Ravenhorst - Bild Palme kopen? Bied vanaf 250!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands afbeelding Palm
Afmetingen82 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250