Piet35
  5. Piet35

Piet35

Lid sinds 2020 / Tilburg , Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Jan Kind - tegels (35% IN PRIJS VERLAAGD) kopen? Bied vanaf 550!
Jan Kind (1960) Nederlands tegels (35% IN PRIJS VERLAAGD)
Afmetingen150 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 550