PimZandee
  5. PimZandee

PimZandee

Lid sinds 2024 / Gouda, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Kagie (jr.) - Zeegse - Drente kopen? Bied vanaf 60!
Jan Kagie (jr.) (1907-1991) Nederlands Zeegse - Drente
TechniekAquarel
Afmetingen54 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Geen titel
TechniekEts
Afmetingen78 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175