Lid sinds 2024 / Den Haag, Nederland
5 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 102 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 150 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |