Lid sinds 2019 / Nijverdal, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Offset |
Afmetingen | 73.5 x 53.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |