Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) theepot keramiek model Prince- oranje- 1958
Afmetingen | 15.5 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 659 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 40