Redoute2829
  5. Redoute2829

Redoute2829

Lid sinds 2023 / zwolle, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Cornelis Vreedenburgh - Boerenschuur met kippen kopen? Bied vanaf 5000!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Boerenschuur met kippen
Afmetingen89 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 5.000
Daniel Been - Stilleven met witte chrysanten kopen? Bied vanaf 300!
Daniel Been (1885-1967) Nederlands Stilleven met witte chrysanten
Afmetingen90 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Dirk Jan Hazelzet - Afgemeerde praam kopen? Bied vanaf 600!
Dirk Jan Hazelzet (1889-1953) Nederlands Afgemeerde praam
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600