Lid sinds 2020 / UTRECHT, Nederland
4 aangeboden items / 1 verkochte items
Afmetingen | 57 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 38 cm (h x b) |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 44 cm (h x b) |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |