Lucio Fontana (1899-1968)
Lucio Fontana graphics, multiples and more
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 25 x 17 cm (h x b) |
€ 15
Lid sinds 2011 / Rotterdam, Nederland
11 aangeboden items / 954 verkochte items
Techniek | Hardcover |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Aluminium |
Afmetingen | 25 x 59 x 1 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hout |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 13 x 8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 19 x 14 cm (h x b) |
Techniek | Overig |