Rietman
  5. Rietman

Rietman

Lid sinds 2024 / Santpoort-Noord, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Ab Jongmans - Portret van Braziliaans meisje. kopen? Bied vanaf 20!
Ab Jongmans (1934-2011) Nederlands Portret van Braziliaans meisje.
TechniekHoutskool
Afmetingen34 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 20