Lid sinds 2023 / Wezemaal, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 115 x 180 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 68 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |