Lid sinds 2022 / Amsterdam, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 125 x 200 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 72 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |