SonorArtBV
  5. SonorArtBV

SonorArtBV

Lid sinds 2023 / Huissen, Nederland

4 aangeboden items / 11 verkochte items

William Unger - naar Rembrandt van Rijn - Saskia van Ulenburgh kopen? Bied vanaf 50!
William Unger (1837-1932) Duits naar Rembrandt van Rijn - Saskia van Ulenburgh
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
William Unger - naar Rembrandt van Rijn Landschap met Ruïnes op een Heuvel kopen? Bied vanaf 50!
William Unger (1837-1932) Duits naar Rembrandt van Rijn Landschap met Ruïnes op een Heuvel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen33 x 37 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Niet of onleesbaar gesigneerd - Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam (1904) facsimile Rembrandt van Rijn
TechniekHeliogravure
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Qi Baishi - Speelse Kinderen kopen? Bied vanaf 50!
Qi Baishi (1864-1957) Chinees Speelse Kinderen
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50