William Unger (1837-1932) naar Rembrandt van Rijn - Saskia van Ulenburgh
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 35 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50