TM1912
  5. TM1912

TM1912

Lid sinds 2024 / St Willebrord, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Andries Verleur - Vaas met rozen kopen? Bied vanaf 99!
Andries Verleur (1876-1953) Nederlands Vaas met rozen
Afmetingen61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 99